O firmie

Brytyjska spółka Vision Nutrition Ltd. zajmuje się rozwojem i produkcją suplementów diety i odżywiania sportowego. Nasze preparaty służą do podwyższenia wyników sportowych, przyspieszenia regeneracji, wzrostu i poprawy jakości masy mięśniowej, do odnowy tkanki stawowej i redukcji wagi ciała.

Przy opracowywaniu produktów czerpiemy z najnowszych zdobyczy nowoczesnej nauki. Bardzo pomagają nam specjaliści z dziedziny biochemii i przemysłu spożywczego. W jak największym stopniu dbamy o jakość surowców, nieszkodliwość materiałów opakowaniowych oraz bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Naszym celem jest ciągła poprawa jakości. Oznacza to oferowanie klientom wciąż lepszego serwisu, nowocześniejszych i bardziej komfortowych preparatów w najkorzystniejszych cenach.

Wszystkie wyroby poddajemy testom laboratoryjnym. Wszystkie produkty również certyfikujemy w ramach UE, ewentualnie przeprowadzamy procesy zatwierdzające zgodnie z legislatywami poszczególnych krajów poza UE. Ponieważ chcemy utrzymać się nie tylko na rynku europejskim, nie obejdziemy się bez naprawdę profesjonalnego podejścia we wszystkich dziedzinach.

Nasz sukces jest oparty na pięciu podporach:

• Szerokie portfolio produktów

Vision Nutrition Ltd. wnosi rozwiązania dotyczące odżywiania praktycznie we wszystkie dziedziny działania ludzi a więc absolutnie nie dotyczy to tylko sportu. Oczywiście odpowiada temu skala wyrobów, które nasza firma oferuje.

„Swoje produkty“ wybiorą u nas dla siebie sportowcy wyczynowi i rekreacyjni, ludzie z różnymi problemami (przede wszystkim z uszkodzeniem narządów ruchu, problemami metabolicznymi czy mięśniowymi) a także ludzie z wysokim stopniem obciążenia fizycznego i psychicznego. Można powiedzieć, że u nas coś dla siebie wybierze naprawdę każdy.

• Technologia Hi-Tech

Staramy się w jak największym stopniu stosować najnowsze, najbardziej interesujące i najwydajniejsze technologie, które są obecnie na rynku światowym do dyspozycji. To nam umożliwia produkować efektywnie i przy użyciu surowców bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu osiągamy bardzo korzystne ceny produktu końcowego i bardzo krótkie terminy dostaw.

• Doskonała jakość surowców

Vision Nutrition Ltd. współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Staramy się w ten sposób osiągnąć najwyższą jakość produktów końcowych. Ważna jest dla nas nie tylko jakość, ale także stabilność dostawców. Przestrzeganie międzynarodowych standardów jakości jest oczywistością.

• Niezawodna dostawa

Mamy szeroką sieć składów zaopatrzeniowych w całej Europie. Oprócz bazy w Bristolu mamy partnerskie składy również we Francji, Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji. To nam umożliwia szybką reakcję na Państwa zamówienia.

• Praktyczność produktów

Przy tworzeniu produktów opieramy się na filozofii, że wyrób ma być nie tylko dobrej jakości i odżywczy, ale także przyjazny dla użytkownika. Jeżeli jest to więc tylko możliwe, staramy się używanie naszych produktów uprzyjemnić na przykład w ten sposób, że preparaty instant są pakowane w pojedynczych dawkach – w torebkach, płynne koncentraty w pojedynczych ampułkach itp. Wynikiem jest wysoki stopień pomyślności suplementowania. Nasi klienci nie są odpychani trudnym przygotowaniem preparatów odżywczych do spożycia a więc ich dążność do poprawy jakości odżywiania trwa.

słowa kluczowe: vision nutrition, protein 50, night 80 protein, pump effect, protein 82, vision nutrition opinie, gainer 15, whey cfm, carbs x, dextrose monohydrate, whey protein 82, cfm protein 90