Polskie morze
Zastanawiałeś się gdzieś by tu pojechać na wakacje? Tak żeby było tanio, pięknie i wygodnie? Wymagania nie do zrealizowania? Otóż jest na to sposób – polskie morze!

Tanie noclegi nad morzem bałtyckim w sezonie to ciężki orzech do zgryzienia, ale do zgryzienia. Ważne żeby noclegu nie szukać w miejscowościach obleganych oraz dużych miastach – w trakcie sezonu nie uświadczymy noclegu, a i o kawałku plaży możemy zapomnieć. Starajmy się szukać w mniejszych miejscowościach, wsiach, polscy namiotowych i campingowych. Oczywiście jakość noclegu nie będzie równa tym w pięciogwiazdkowych hotelach, ale z pewnością będzie bardziej urokliwa. Bardzo modne teraz stały się przyczepy – można przyjechać z taką własną lub wynająć już na miejscu.

Tanie noclegi nad morzem bałtyckim są jak najbardziej do zrealizowania, aczkolwiek musimy być elastyczni i otwarci na różne możliwości. Jeśli nie przeszkadza nam troszkę gorszy standard i lubimy kontakt z naturą to z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Wymarzone wakacje czekają!