Większość z nas słyszało kiedyś o suplementach diety. Na pewno obiły się nam o uszy historie o koleżance, której pomogły schudnąć lub pozbyć się cellulitu albo koledze, któremu pomogły poprawić poziom mikroelementów. Gdzie dowiedzieć się więcej o suplementach i o tym, czy na przykład suplementy omega-3 lub suplementy wspomagające wygląd włosów i paznokci będą dla nas dobrym wyjściem?

Po pierwsze, rozejrzyjmy się w  Internecie. Wybór suplementów w dzisiejszych czasach jest naprawdę duży. Na szczęście istnieją przeróżne fora, blogi oraz rankingi suplementów, gdzie można znaleźć opinie internautów, którzy już je stosowali. Jeśli wiemy, jakiego suplementu potrzebujemy, możemy wyszukać go w porównywarce cen i znaleźć najlepszą okazję.

Jeżeli potrzebna jest nam bardziej profesjonalna porada, wybierzmy się do apteki lub sklepu zielarskiego. Dowiemy się tam czy odpowiednie będą dla nas suplementy omega-3, które pomogą nam poprawić odporność czy może specyfiki produkowane by radzić sobie z konkretnym problemem.