Wszystko się zmienia. Zmieniają się również rozwiązania, które nadają naszemu życiu nowy wymiar. Dotyczy to właściwie wszystkiego, także mody.

A co z modą sportową? Czy sport również w tej kwestii zmienia się? Oczywiście, że tak. Co więcej, sport nie tylko szuka w modzie rozwiązań coraz to bardziej ciekawych estetycznie, ale i wygodnych, czy zapewniających sportowcom nawet lepsze wyniki. Kombinezony szyte z odpowiednich materiałów, kaski o coraz to bardziej ergonomicznym kształcie, buty zapewniające komfort nogom, zapobiegające powstawaniu odparzeń czy odcisków. Jak więc widać, również sport podlega zmianom zachodzącym w modzie.

Wygoda i uroda to nie jedyne aspekty połączenia sportu i mody. Do tego dochodzi jeszcze reklama i sponsoring. W ostatnim czasie mamy coraz więcej firm zajmujących się, czy wręcz specjalizujących w szyciu odzieży sportowej. A żeby wybić się na rynku wśród konkurencji, sponsorują one sportowcom ubrania, tylko za cenę ich noszenia. Ważne tylko, by były rzeczywiście dobrej jakości.