Surwiwal dla młodzieży
Obozy młodzieżowe typu surwiwal, stają się coraz bardziej popularne. Nie wyślemy na taki obóz młodzieżowy oczywiście dziecka w wieku dwunastu czy trzynastu lat, ale siedemnastolatka lub szesnastolatka można (o ile oczywiście chce).

Obozy młodzieżowe typu surwiwal są jedyne w swoim rodzaju. Jedno jest pewne – nasze dziecko dostanie w kość. Ale dostanie w kość w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Podczas takiego obozu, nasza pociecha ma często pierwszą i często jedyną okazję do sprawdzenia samego siebie w warunkach ekstremalnych.

Obozy młodzieżowe typu surwiwal uczą pracy w grupie, koleżeństwa, ale i jednocześnie zadbać o siebie w warunkach ekstremalnych, gdyby taka sytuacja miała faktycznie miejsce kiedyś w życiu.

Kolejnym atutem, jakie mają obozy młodzieżowe typu surwiwal, jest nauka pierwszej pomocy. Każdy uczestnik zostanie przeszkolony, jak i w praktyce będzie mógł sprawdzić nabytą wiedzę.

Obozy młodzieżówę typu surwiwal są bardzo dobrym wyborem dla młodego mężczyzny lub kobiety, chcących sprawdzić swoje możliwości.