Japońska Nagoya przyciąga dużą liczbę turystów przez cały rok. Poza popularnością wśród turystów, Nagoya jest również głównym miejscem przeznaczenia biznesowego. Oto krótka lista miejsc, które muszą być odwiedzone podczas podróży do Nagoi w Japonii.

Co zobaczyć?

Najbardziej popularną miejscowością turystyczną jest Zamek w Nagoi. Dekoracje na dachu i obrazy na wewnętrznych ścianach twierdzy zadziwią turystów zwiedzających zamek. Fakt, że zamek ten przeżył II wojnę światową przyciąga do tej pory dużą liczbę turystów, którzy wiedzą iż wycieczka do Japonii nie mogłaby się odbyć bez takich widoków.

Sanktuarium Atsusta uważane jest za święte i jest czczone przez całą Japonię. To nie tylko cel turystyczny. Zawiera miecz cesarza Kusanagi-no-Tsurugi. Według historii, należał do księcia Yamato Takeru, który go użył w walce z wschodnią Japonią.

Świątynia Bansho Ji może być całkiem interesująca dla dzieci, ponieważ w świątyni znajdują się zautomatyzowane lalki. Te lalki wykonują dramat, który może być fascynujący dla dzieci.