Jeżeli wydaje ci się, że wakacje nad polskim morzem zawsze muszą być takie same, zwyczajne i nudne, prawdopodobnie nie udało ci się ich jeszcze odpowiednio przeżyć. Wcześniej powinieneś zatem zaplanować, co będziesz robić na takich wczasach, by nie dopadła cię na nich monotonia. Masz już pewne Kwatery Miedzyzdroje? Zatem przejdź do organizowania głównej części urlopu.

Skoro zdecydowałeś się pojechać nad Bałtyk, prawdopodobnie chętnie oddajesz się plażowaniu. Teraz będziesz mógł plażować praktycznie bez ograniczeń, o ile tylko nauczysz się wcześnie wstawać w celu zajęcia sobie miejsca na rozgrzanej od słońca płaszczyźnie. Plażowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze, jeśli urozmaicisz je grą w karty, czytaniem książek czy przeglądaniem magazynów. Każda taka dodatkowa rozrywka umili twój pobyt na plaży.

Naturalnie nadmorskie miejscowości oferują ci nie tylko dostęp do piaszczystej plaży. W każdej z nich znajdziesz tak wiele punktów rozrywkowych, że nie zdołasz ich wszystkich odwiedzić za jednym zamachem.