ATRAKCJE

Zarówno zimą jak i latem Pensjonat Orzeł jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Zimą na Podhalu panują doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie, z kolei w lecie wielką przyjemność sprawiają wędrówki górskie lub wycieczki rowerowe. Najbliższe górskie szlaki turystyczne zaczynają się kilka minut na piechotę od pensjonatu.

Pensjonat Orzeł znajduje sie jedynie 6 km od centrum Zakopanego.

Wyciągi narciarskie

Wyciągi orczykowe dla początkujących obok Pensjonatu

Trasy biegowe

U wylotu Doliny Chochołowskiej w Witowie znajdują się trasy biegowe. Z 10 kilometrowego szlaku amatorzy biegówek mogą korzystać bezpłatnie. Trasa jest typowo rekreacyjna, o małej skali trudności. Rozpoczyna się i kończy przy parkingu na Siwej Polanie. Jej pierwszy, 3-kilometrowy odcinek, oznaczony kolorem zielonym, zalecany jest dla biegaczy początkujących. Kolejny odcinek trasy o długości ok. 7 km oznaczony jest kolorem niebieskim, a przeznaczony jest dla biegaczy średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Profesjonalne , naśnieżane trasy 300 m od Pensjonatu nowość

Trasy biegowe na terenie Ośrodka Biatlonowego, ul. Groń 11, 34-511 Kościelisko, tel. 018 20 79 090

Szlaki turystyczne

Dolina Chochołowska – najdłuższą, licząca ok. 10 km długości dolina tatrzańska leżąca po lewej stronie drogi łączącej Zakopane z Chochołowem.

Dolina Kościeliska – uważana za najpiękniejszą dolinę Tatr Zachodnich. Ma 9 km długości i 34 km kw. powierzchni. Po drodze znajduje się udostępniona dla turystów Jaskinia Mroźna.

Dolina Małej Łąki – należy do mniej licznie odwiedzanych, choć jest jedną z najbardziej uroczych w Tatrach.

Dolina Lejowa – dolina reglowa o długości 4,5 km położona pomiędzy Doliną Kościeliską a Doliną Chochołowską.

Trasy rowerowe

Trasa górska: Kościelisko – Dolina Chochołowska (długość 25 km, czas przejazdu 3 godz., różnica wzniesień 250 m, trasa trudna).
Organizujemy

Gości mających ochotę aktywnie spędzić czas serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej dodatkowej oferty. Organizujemy:

Imprezy plenerowe:

grill, ognisko
kapela góralska
kulig
catering

Imprezy integracyjne:

przewodnictwo (góry, jaskinie)
wspinaczka
wycieczki jednodniowe
quady, offroad
sporty zimowe
paintball
jazda konna
psie zaprzęgi

Pensjonat Orzeł jest idealnym miejscem na wypoczynek, na zorganizowanie szkolenia czy wyjazdu integracyjnego. Jego położenie – w wyjątkowo pięknym miejscu ze wspaniałym widokiem na Tatry – gwarantuje ciszę i spokój oraz kontakt z naturą.

6 Orze_-Du_y-foto.-Gardulski-011 Orze_-Du_y-foto.-Gardulski-004 Orze_-Du_y-foto.-Gardulski-006

Oferujemy 24 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2, 3-osobowych, studiach 3, 4-osobowych oraz w 5-osobowych apartamentach.

Na miejscu, do dyspozycji gości jest sauna fińska, siłownia oraz jacuzzi z przepięknym widokiem na Tarty. Jacuzzi – przerwa serwisowa do końca maja 2016 !!!

12-2 12-1 10-1 07-1

Pensjonat wyposażony jest w bezprzewodową sieć internetową. Ośrodek dysponuje bezpłatnym parkingiem dla gości oraz jeden pokój jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pensjonat Orzeł od centrum Zakopanego dzieli jedynie 10 minut jazdy samochodem.

Promocje
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferowanych zniżek.

Dla gości , którzy u nas już raz byli – 5% zniżki
Dla 7 i więcej noclegów – 10% zniżki

słowa kluczowe: pensjonat orla zakopane, orzelpl, orla willa zakopane, apartamenty orzeł, willa orla zakopane opinie, ul tuwima zakopane, willa orla zakopane poland, orzeł zakopane, pensjonaty koscielisko, koscielisko pensjonat